Kredi Notunu Yükseltme

Kredi ödememe, kredi kartı ödememe vb. olaylarda kredi notları düşmektedir.Sadece ödeme gecikmelerinde kredi notu düşmez.Sürekli olarak kredi veya kredi başvurusu yapıldığında da kredi notumuz düşmektedir.Kredi ve kredi kartı gecikmeleri vb. hiç ödenmemesi gibi bir durum da findex sistemi üzerinde 5 yıl boyunca kayıtta tutulmaktadır.Eğer bu tür aksaklıklar olduysa bütün borçlarınız kapattıysanız. Bankalar sizi yine 5 yıl boyunca tehlikeli sınıfında göreceklerdir.

Kredi notunuz düşük ve bu notu yükseltip rahatça kredi kartı ve kredi çekmek istiyorsanız. Yapılabilecekleri hemen sıralayalım.

  1. En güzel kredi notu yükseltme işlemi kredi kartı ile yapılabilir. Kredi kartınızı aktif olarak sürekli kullanıp zamanı geldiğinde yatırırsanız harcadığınız tutarı çok etkili bir şekilde kredi notunuz yükselecektir.
  2. Kredi kartınız yoksa maaş hesabınızı veya normal hesabınızı kullanacaksınız. Normal banka hesabınızda bireysel emeklilik açacaksınız. Faturalarınız otomatik ödemeye vereceksiniz. Altın hesabına vadeli hesaba vadesiz hesaba bir miktar para yatıracaksınız. Böylelikle hesabınız sürekli aktif olacak kredi notunuz yükselmeye başlayacak.

Kredi notunuz belirli bir seviyeye gelmeden kredi kartı başvurusu kredi başvurusu yapmayınız. Yaptığınız her başvuru sizin puanınızı düşürmektedir. Belli bir seviyeye geldikten sonra maaş aldığınız bankanız zaten size kredi kartı vermek için arayacaktır.

 

6 thoughts on “KREDİ NOTUNU YÜKSELTME”

  1. Merhaba suanda uzerime kayitli 2 adet kredi var duzenli maas aliyorum ilerisi icin yuksek kredi cekmek istiyorum kredi notum yukselirse istedgim miktarda kredi alabilirmiyim ?

  2. Kredi karti ve kredilerimi duzenli oduyorum ama yuksek tutarli cekmek istiyorum ev veya isletme acmak icin sicil temizse kredi verirlermi yani

Bir Cevap Yazın